/Hayirlokmasi      /Hayirlokmasi      /Youtube   Sipariş Hattı: 0(530) 060 80 60

İstanbulda Lokma DöktürmekLokma döktürme kuşaktan kuşağa aktarılan günümüze kadar ulaşmış hoşgörülü temelinde ikram niyeti yatan örf ve geleneklerimizdendir. Lokma döktürmenin öncelikli amacı hayır yapmaktır. Genelde yakınlarının ölüm yıl dönümünde lokma döktürerek sevdikleri tarafından hayır duası almak, sünnet töreni,düğün törenlerinde, sevdiğimiz insanlar sağlıklarına kavuştuklarında, cami önlerinde,kalabalık caddelerde, sevinçli bir haber aldığımızda lokma döktürülür. Türkiye’de dört bir tarafda gerçekleştirilen lokma döktürmek geleneği birleştirici niteliği ile ön plana çıkmaktadır. Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden İstanbul’da lokma döktürmek sandığınız kadar pahalı değildir. Sevdikleriniz için, üzüntünüz için,sağlığınız için bütün hayır dualarını almak için İstanbul’da lokma döktürebilirsiniz. Hayır Lokması olarak uzman ekibimizle ve özel tarifimiz birbirinden lezzetli hayır lokmaları için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Hayır lokması ekibi son teknoloji ekipmanları ile çok seceveğiniz lezzetleri İstanbul içinde istediğiniz yere kadar gelerek kusursuz bir hizmet sunabilir. İstanbul’da lokma döktürmek sandığınız kadar zor değil siz telefon açın sonrasını Hayır Lokması ekibine bırakın.Hayır Lokması olarak bütün hizmetimizin tek amacı sizleri ve sevdiklerinizin yüzünü güldürmek. Sizlere en iyi hizmeti verirken ekipmanlarımızın oldukça hijyenik ve temiz olmasına son derece önem vermekteyiz. Düğün, nişan,söz,kına gibi büyük oraganisazyonlu etkinliklerinizde özenle yapılan hayır lokmalarımız büyük titizlikle uzman ekibimiz tarafından lezzetli hayır lokmalarınız konuklarınıza sunulur. Organisazyonunuz ne kadar büyük ollursa olsun İstanbul’un her noktasında hayır lokması döktürebilirsiniz. Asker uğurlamaları, seçim ve ya mitinglerinizde en lezzetli lokmaları döktürerek hayır duaları alın. 
 

İstanbul’da Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma döktürme araçlarımız son derece kaliteli baskıyla giydirilmiş olup kullandığımız ekipmanların hepsi son derece hijyeniktir. Lokma döktürdüğünüz kalabalığının sayısı hiç önemli değil isterseniz 300 kişiye lokma döktürülür isterseniz 1000 kişiye önemli olan dökülen lokmaların son teknoloji barındıran makinelerle el değmeden yapılmasıdır. Uzman ekibimiz sayesinde istediğiniz kabalığa İstanbul’un her noktasında lokma döktürüyoruz. Üstelik lokma döktürme paketimize çatal,bıçak,tabak fiyarlıda dahil olmaktadır. İstanbul’da lokma döktürme fiyatları oldukça uygun ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Lokma döktürme paketlerimizi web sitemizden incelereyek tek telefonla bizi arayabilirisiniz. 

Hayır lokmaları şekil itibariyle ikiye ayrılıyor. Yuvarlak ve top şeklinde lokmalarımız dökülmektedir. El değmeden titizlikla yapılan lokmalar konuklarınızın oldukça hoşuna gidecektir. Gelenek olarak dökülen lokmalar lezzet olarak da vazgeçilmez tatlardandır. Hafif tadı sayesinde çoğumuz tarafından sevilerek tüketilen lokmalar her türlü düğün ve milli törenlerde istek üzerine İstanbul’un her yerinde lokma dökülür. En uygun fiyatlarla dökülen lokmalara çatal bıçak servisleride dahil olmak üzere bütün hizmetleriniz lokma döktürmenin başından sonuna kadar yapılmaktadır. Birbirinden güzel manzaralara şahitlik eden İstanbul’da lokma döktürmek siz hayır severler için oldukça kolay ve basittir. Tercih ettiğiniz her mekanda İstanbul içi lokma dökütürülür. Size düşen tek görev tek telefonla Hayır Lokması ekibine ulaşmak.Yorumlar

YORUM YAP


Hemen Ara Whatsapp