/Hayirlokmasi      /Hayirlokmasi      /Youtube   Sipariş Hattı: 0(530) 060 80 60

Bursa Hayır LokmasıBursa hayır lokması alanında edindiği kaliteli hizmet misyonu ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, lokma sektöründeki konumu sayesinde her zaman kendini daha ileriye taşımış ve müşteri memnuniyetini de yüksek tutmuştur. Bu sayede en üst düzey memnuniyet oranı ile lokma üreticileri arasında öncü bir yere sahiptir.

Dayanışma ve hoşgörünün ön plana çıktığı, kültürel bir yardımlaşmanın sembolü olan lokma dökme, ta Osmanlı döneminden şu ana kadar önemini korumuştur. Nesiller boyunca da bu önem azalmamıştır. Kolay yapımı ve maliyetinin düşük olması sebebi ile ister tatlı ister tuzlu olarak yenilebilmektedir. Böylesine zahmeti az bir yiyeceğin özelliği de her yaştan insanın lezzet olarak sevmesidir.

Bursa hayır lokma genel olarak şerbetli tatlı adı altında geçse de zevke göre pişi denilen hamur kızartmasının şerbetlenmesi şeklinde tercih edilmektedir. Türk mutfağında özellikle birlikteliğin göstergesi olan bu tatlıyı siz de özel günlerinizi anlamlaştırmak için seçebilir ve ikram edebilirsiniz. Bunun için ise bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İyi malzeme ile hazırladığımız ürünlerimiz, tecrübeli bir kadro tarafından hazırlandığı için sizin de beğeneceğinize eminiz.

Kaliteli ve Ucuz Lokma Dağıtımı

Bursa hayır lokması sevaba girmek ve hayra girmek adına insanların her zaman ilk tercihi olmaktadır. Kendisine has tadı ve kalabalık zamanların kurtarıcısı olan lokma ile her kesimden insana hitap etmek mümkündür. Küçük porsiyonlar halinde sıcak bir şekilde ikram edilen bu tatlı, hem hafiftir hem de her yaştan insan için sevilerek tüketilir.

Pişi ise lokmanın şerbetsiz haline denilmektedir. Genelde lokma olarak tercih edilse de pişi olarak tüketilmesi de oldukça tercih edilesidir. Özel günleriniz için hem tuzlu hem de tatlı olarak ikram edilebilen bu lokma hizmetimiz ile size ekonomik fırsatlar sunmaktayız. Her kritere uygun olarak da bir çeşidimiz mevcuttur.

Hayır ve Mevlüt Lokmaları

İster belli bir mekân için isterseniz evinizde verilen hayır lokması ile mevlüt lokması da döktürebilirsiniz. Bursa hayır lokması dağıtım ekibimiz de size hizmet etmek için hazırdır. Özellikle dikkat ettiğimiz hijyen kriterlerimiz ile kendi mutfağınızdan biriymişçesine size yardımcı olur. Ekibimiz sayesinde size en kaliteli hizmeti sunmakla beraber, bize emanet ettiğiniz hayrın gerçekleşmesi için elimizden gelen gayreti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bize telefon adresimizden ulaşmak olacaktır.

Lokma Bizim Uzmanlık Alanımız

Bursa hayır lokması dağıtım işlemi sanıldığı gibi basit bir işlem değildir. Alanında uzmanlaşmış bir ekip, yoğun emek ve sürekli bir çalışma gerektirir. Biz ekip ve firma olarak size her zaman için en iyisini sunduğumuzu ve kendimizi geliştirdiğimizi bilmenizi isteriz. Lokma dağıtım ihtiyacınız için her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Üstelik her cebe uygun fiyatlandırmamız sayesinde de tüm organizasyonların altından kalkmanız mümkün.

 Yorumlar

YORUM YAP


Hemen Ara Whatsapp