/Hayirlokmasi      /Hayirlokmasi      /Youtube   Sipariş Hattı: 0(530) 060 80 60

Hayır Lokması AnkaraÇocuğunuzun sünnet düğünü mü var ya da bir yakınınızı mı kaybettiniz? Bir iş yeri açılışınız var veya dileğinizin gerçekleşmesini mi kutlamak istiyorsunuz? Bu ve benzeri pek çok durum için hatta hayır işlemek için Ankara hayır lokması hizmeti arıyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz demektir. Bu gibi durumlarda en ideal hizmeti sağlayan olan firmamız ile lezzetli ama hafif özelliği barındıran lokmalarımızı tercih edebilirsiniz.

Üstelik ekonomik paketlendirme sistemi sayesinde her türlü cebe de uygundur. Eskilere dayanan bu gelenek ile vefat eden insanların arkasından hayır duası okunması için ev sahibinin tatlı yapıp ya da yaptırıp etrafa dağıtılması hala devam etmektedir. Günümüzde oldukça profesyonel bir şekilde sürdürülen bu sistem artık son derece pratik bir hal almıştır. Cenaze törenlerinde ölen kişinin ardından yapılan hayırlarda ön plana çıkan lokma tatlısı olmaktadır.

Her Türlü Organizasyon İçin Hazırız

Cenaze namazından sonra cami önü ve defnedilme işleminden sonra da lokma tatlısı dökülmesi suretiyle vefat eden kişiye dua edilmektedir. Bazı yerlerde adetler değişebilse de Ankara hayır lokması geleneği hala varlığını sürdürmektedir. Bu sayede de nesilden nesile aktarılmakladır.

Ortak olarak görülen davranış ise 7 gün sonra ile 40 gün sonra cenaze evinde dua edilmesi yer almaktadır. Hayır sahibi bütün işi bize bırakarak misafirleri ile ilgilenebilir ve bu da büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ankara hayır lokma başlığı altında yapılan lokma dağıtımı ve üretimi de bizzat bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Birçok vatandaş apartman dairelerinde ikamet eder. Bu apartman sakinlerinin ise genelde 400-500 kişilik bir organizasyon oluşturma ihtimali pek de olmamaktadır. Eğer iş yeriniz varsa ama bu tür büyük bir organizasyon için gerekli mutfağa ve personele sahip değilseniz, tam bu noktada size hayır lokması hizmetimiz olarak profesyonel kadromuz ile size yardımcı olmaktayız.

Ürün Seçim Politikamız

İstediğiniz zaman ve yer için rezervasyon yapabileceğimiz mutfağımızda, lokma üretimini gerçekleştirip müşterilerimize dağıtmaktayız. O lezzetli ve cezbedici tadıyla lokma, gelen tüm misafirleri memnun edecektir. Her icra edilen işin illaki bir kutsallığı vardır. Ancak bazı işlerde olayın dini bir kutsallığı da bulunmaktadır. İşte Ankara hayır lokması hizmeti de bu işler arasında yer alır.

Lokma dökerken kullandığımız bütün ürünlerde TSE ve ISO belgelerine sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz. Asla kalitesiz ya da sağlıksız bir ürün anlayışımız olmadığı gibi bizimle çalışan hiçbir müşterimiz de mağdur olmamaktadır.

Alanında Uzman Bir Dağıtım Kadrosu

Ankara hayır lokması dağıtımı konusunu uzmanlık alanı haline getiren firmamız ile siz de rahatlıkla ve güvenle siparişinizi verebilirsiniz. Çünkü lokma dağıtım ekibi kiralama işi basit bir olay değildir. Mutlaka uzman bir kadro ve çalışma sistemi gerektirir. Biz bunun farkında olarak adımlarımızı atmakta ve sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

 Yorumlar

YORUM YAP


Hemen Ara Whatsapp